Whitebull (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Help
ne: सहयोग

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
