Whitebull (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: register
uk: зареєструватися

en: Help
uk: Довідка

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: home
uk: головна

en: logout
uk: вихід

en: here
uk: тут

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Submitted by !username on !datetime.
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Highlighted
uk: Виділено

en: published by !username on !datetime
uk: опубліковано !username, !datetime
