Whitebull (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Help
eo: Helpo

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: logout
eo: elsalutigiu vin

en: published by !username on !datetime
eo: publikigita de !username en !datetime
