Whitebull (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Help
fil: Tulong

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
