Whitebull (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: register
nl: inschrijven

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: logout
nl: uitloggen

en: here
nl: hier

en: Bottom middle
nl: Onder (in het midden)

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Bottom 1
nl: Onder 1

en: Bottom 2
nl: Onder 2

en: Bottom 3
nl: Onder 3

en: Submitted by !username on !datetime.
nl: Door !username  op !datetime.

en: Bottom first
nl: Onder (eerste)

en: Bottom last
nl: Onder (laatste)

en: Preface first
nl: Eerste inleiding

en: Preface middle
nl: Inleiding midden

en: Preface last
nl: Inleiding laatste

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: published by !username on !datetime
nl: Gepubliceerd door !username op !datetime

en: Search region
nl: Zoekgebied

en: Bottom note
nl: Notitie onderaan
