Whitebull (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: here
oc: aicí

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: published by !username on !datetime
oc: publicat per !username lo !datetime
