Whitebull (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: register
eu: harpidetu

en: Help
eu: Laguntza

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: home
eu: hasiera

en: logout
eu: irten

en: here
eu: hemen

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
