Whitebull (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: logout
fi: kirjaudu ulos

en: here
fi: täällä

en: Sidebar left
fi: Vasen sivupalkki

en: Sidebar right
fi: Oikea sivupalkki

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: published by !username on !datetime
fi: julkaissut !username / !datetime
