Whitebull (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Help
hr: Pomoć

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: here
hr: ovdje

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: published by !username on !datetime
hr: objavio !username u !datetime
