Whitebull (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: here
cs: zde

en: Submitted by !username on !datetime.
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: published by !username on !datetime
cs: Zveřejnil(a) !username v !datetime
