Whitebull (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: register
sv: registrera

en: Help
sv: Hjälp

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: logout
sv: logga ut

en: here
sv: här

en: Sidebar left
sv: Vänster sidospalt

en: Sidebar right
sv: Höger sidospalt

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Submitted by !username on !datetime.
sv: Inlagt av !username !datetime.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: published by !username on !datetime
sv: publicerad av !username den !datetime
