WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Confirm password
bn: পাসওয়ার্ড নিশ্চিত করুন
