WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Active
bs: Aktivan

en: Locale
bs: Lokal

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Confirm password
bs: Potvrdite lozinku
