WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre

en: Confirm password
ht: Konfime mo pas
