WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Active
hu: Aktív

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Locale
hu: Honosítás

en: N
hu: É

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Refine
hu: Finomítás

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Installed
hu: Telepített

en: Quota
hu: Kvóta

en: Edit plan
hu: Terv szerkesztése

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Confirm password
hu: Jelszó megerősítése

en: Change Password
hu: Jelszómódosítás

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
hu: <em>és</em> ahol <strong>%property</strong> tulajdonság értéke <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
hu: <strong>%property</strong> tulajdonság értéke <strong>%value</strong>
