WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: Change Password
hy: Փոխել Գաղտնաբառը
