WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Active
km: សកម្ម

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Confirm password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
km: <em>ហើយ</em>ដែល <strong>%property</strong> គឺ <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
km: <strong>%property</strong> គឺ <strong>%value</strong>
