WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Confirm password
ky: Сырсөздү тастыктоо
