WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Resources
lv: Resursi

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Active
lv: Aktīvs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Locale
lv: Lokāle

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: Installed
lv: Instalēts

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli
