WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Resources
nl: Bronnen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Active
nl: Actief

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Create account
nl: Account aanmaken

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren

en: Suspend
nl: Uitschakelen

en: Domain name
nl: Domeinnaam

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Change Password
nl: Wachtwoord wijzigen

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
nl: <em>en</em> waar <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>

en: Service Name
nl: Servicenaam
