WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Active
sl: Aktiven

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo
