WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Filter
sq: Filtri

en: Locale
sq: Gjuha

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: Confirm password
sq: Konfirmo fjalëkalimin

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
sq: <em>dhe</em> ku <strong>%property</strong> është <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
sq: <strong>%property</strong> është <strong>%value</strong>
