WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Resources
uk: Ресурси

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Active
uk: Активно

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Filter
uk: Фільтр

en: Locale
uk: Мова

en: N
uk: Н

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Installed
uk: Встановлено

en: Quota
uk: Квота

en: Running
uk: Запущено

en: Plans
uk: Плани

en: Domain Name
uk: Доменна назва

en: Suspended
uk: Призупинений

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: Change Password
uk: Зміна паролю

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <em>і</em> де <strong>%property</strong> є <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <strong>%property</strong> є <strong>%value</strong>

en: Edit Account
uk: Редагування облікового запису

en: Add Account
uk: Додавання облікового запису

en: The passwords do not match.
uk: Паролі не збігаються.

en: Service Name
uk: Назва сервісу

en: Contact e-mail
uk: Контактна електронна адреса

en: Terminate
uk: Перервати

en: Not implemented yet.
uk: Ще не реалізована.

en: Server Information
uk: Інформація про сервер

en: Plan type
uk: Тип плану
