WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Active
ast: Activu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Filter
ast: Filtru

en: Locale
ast: Llocal

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: Installed
ast: Instaláu
