WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན
