WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Filter
br: Sil

en: Confirm password
br: Kadarnaat ar ger-tremen
