WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Active
cy: Gweithredol

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Locale
cy: Lleoliad

en: Refine
cy: Coethi

en: Undo
cy: Dadwneud

en: Confirm password
cy: Cadarnhau'r cyfrinair

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
cy: em>ac</em> ble mae <strong>%property</strong> yn <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
cy: <strong>%property</strong> yn <strong>%value</strong>
