WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Resources
el: Πηγές

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Active
el: Ενεργό

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: N
el: Β

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Confirm password
el: Επιβεβαίωση συνθηματικού

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
el: <em>και</em> όπου <strong>%property</strong> είναι <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
el: <strong>%property</strong> είναι <strong>%value</strong>
