WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Resources
he: מקורות

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Active
he: פעיל

en: Hostname
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Locale
he: תרגום

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Installed
he: מותקן

en: Suspend
he: השהה

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Change Password
he: שנה סיסמה

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <em></em> וכאשר <strong>%property</strong> הוא <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <strong>%property</strong> היא <strong>%value</strong>
