WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Resources
hr: Resursi

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Active
hr: Aktivno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: N
hr: S

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: Installed
hr: Instaliran

en: Confirm password
hr: Potvrdi lozinku

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
hr: <em>i</em> gdje <strong>%property</strong> je <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
hr: <em>i</em> gdje <strong>%property</strong> je <strong>%value</strong>
