WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Active
jv: Aktif

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring

en: Locale
jv: Lokal

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: Installed
jv: Dipasang

en: Confirm password
jv: Ketik ulang sandhiné
