WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Resources
ka: რესურსები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Confirm password
ka: პაროლის დადასტურება
