WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Active
kk: Белсенді

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Locale
kk: Тіл

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растаңыз

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
kk: <em>және</em> <strong>%property</strong> = <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
kk: <strong>%property</strong> бұл <strong>%value</strong>
