WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Active
ne: सक्रिय

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
