WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
