WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Confirm password
se: Dárkkis čoavddasáni
