WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Resources
te: వనరులు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Confirm password
te: సంకేతపదాన్ని నిర్ధారించండి

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
te: <em>మరియు</em> <strong>%property</strong> అనేది <strong>%value</strong>గా ఉన్నప్పుడు
