WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Active
tr: Etkin

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Locale
tr: Yerelleştirme

en: N
tr: K

en: Refine
tr: Yeniden ayarla

en: Undo
tr: Geri al

en: Installed
tr: Kurulu

en: Quota
tr: Kota

en: Domain Name
tr: Site Adı

en: Confirm password
tr: Parolayı doğrula

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
tr: <em>ve</em> öyle ki <strong>%property</strong> değeri şu: <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
tr: <strong>%property</strong> değeri şu: <strong>%value</strong>
