WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Filter
ur: فلٹر

en: Confirm password
ur: کلمۂ شناخت کی تصدیق کریں
