WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Resources
ar: مصادر

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Active
ar: نشط

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Filter
ar: انتقاء

en: Locale
ar: المحليات

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Installed
ar: مثبت

en: Confirm password
ar: تأكيد كلمة المرور

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ar: <em>و</em>في حال كون <strong>%property</strong> <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ar: <strong>%property</strong> <strong>%value</strong>
