WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Resources
ca: Recursos

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Active
ca: Actiu

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Filter
ca: Filtra

en: Locale
ca: Local

en: Create account
ca: Crea un compte

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Confirm password
ca: Confirma la contrasenya

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ca: <em>i</em> on <strong>%property</strong> és <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
ca: <strong>%property</strong> és <strong>%value</strong>

en: Service Name
ca: Nom del servei
