WebHost Manager (WHM) Integration (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Active
sk: Aktívny

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: N
sk: S

en: Accounts
sk: Účty

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Installed
sk: Inštalované

en: Quota
sk: Kvóta

en: Confirm password
sk: Potvrdenie hesla

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
sk: <em>a</em> kde <strong>%property</strong> je <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
sk: <strong>%property</strong>je <strong>%value</strong>
