Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Small
af: Klein

en: Blocks
af: Blokke
