Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Small
ar: صغير

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: General
ar: عام

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Position
ar: الوضع

en: Map
ar: خريطة

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
