Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
