Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Map
be: Мапа

en: Blocks
be: Блокі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
be: Цэтлік для гэтай вобласці, які будзе паказаны толькі адміністратарам
