Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Small
bg: Малък

en: General
bg: Общи

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Cart
bg: Количка

en: Blocks
bg: Блокове
