Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Blocks
bs: Blokovi
