Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Small
cy: Bach

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: General
cy: Cyffredinol

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Position
cy: Lleoliad

en: Red
cy: Coch

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Blocks
cy: Blociau

en: Green
cy: Gwyrdd
