Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Small
fi: Pieni

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Tab
fi: Välilehti

en: Position
fi: Sijoitus

en: Map
fi: Kartta

en: Red
fi: Punainen

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Green
fi: Vihreä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
fi: Oletko varma että haluat poistaa lohkon "%name" ?

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
fi: Alueen ainoastaan ylläpitäjille näytettävä etiketti.

en: The block "%name" has been removed.
fi: Lohko "%name" on poistettu.

en: Classic
fi: Klassinen
